post@dreamaquarium.no +47 41 21 04 80 Carl Konows Gate 49 Laksevåg Bergen

Dragon Wrasse – Novaculichthys taeniourus

Dragon Wrasse – Novaculichthys taeniourus

Dragon Wrasse – Novaculichthys taeniourus

kr 598.80

Tomt på lager

Varenummer: 1526-20 Kategorier: , ,
0000

Common name: Dragon Wrasse Adult
Scientific name: Novaculichthys taeniourus
Art: Wrasse

Tilleggsinformasjon

Vekt 3 kg
Dimensjoner 15 × 15 × 30 cm
Reef kompatibel

Nei

Temperament

Semi-aggresiv

Vanskelighetsgrad

Moderat